Kariyer & Girişim Hakkında Kariyer & Girişim internette en çok sorulan ve merak edilen konular üzerine tespitlerin ve önerilerin yer aldığı makaleler yazan bir blogtur. Gündemde olan soruların işlendiği ve internet kullanıcıların aklında olan soru işaretlerini ortadan kaldırmak amaçlı yazıların yazıldığı Kariyer & Girişim, tamamen günlük ve sade bir kullanmayı amaçlar. Gereksiz bilgilerle ve ayrıntılarla kullanıcının sorularına çözüm üretmek Kariyer & Girişim blogunda rastlayamayacağınız bir olaydır. Merak edilen soruları en net şekilde cevaplamaya çalışırız.

 Kariyer & Girişim blogunun amaçlarından diğeri ise girişime yeni başlayacak olanlara iş dünyasını ve pazar payını doğru şekilde anlatabilmektir. İş fırsatlarını değerlendirme, yeni iş fırsatlarının tespiti, gibi konuların daha fazla ele alındığı yazılarımızda amaç tamamen girişimcilere destek olmaktır.

 Kariyer & Girişim blogu olarak makalelerimizde çalıntı veya kopya içerik barındırmadığımızı belirtmek, bu blogta yazılan makalelerin kaynak gösterilmeden kullanılmasının telif haklarına tabi tutulacağının bilgisini vermek isterim.

 Kariyer & Girişim blogu yazılan yazılardan haberdar olmak için kayıt olduğunuz mail abonelik sisteminde, makaleleri paylaştığınız sosyal medya sitelerinde sizin mail ve kişisel bilgilerinizi üçüncü kişi veya kuruluşlarla paylaşmaz. Kullandığınız sosyal medya sitelerinin gizlilik politikası dışında bir gizlilik politikamızın olmadığını belirtmek isteriz.

 Kariyer & Girişim bloguna ulaşmak için iletişim sayfasını kullanabilir veya kariyergirisim@gmail.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder